راهیل

سلام سعی کردم مطالب جالب برای شماانتخاب کنم فقط نظر یادتون نره

شیوه جدید گدایی سایت های فتنه گر
ساعت ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢٦  کلمات کلیدی: سیاسی
شیوه جدید گدایی سایت های فتنه گر

 

در حالی که بسیاری از سایت های حامی فتنه در خارج از کشور راهکار جدیدی را برای پوشاندن وابستگی های خود به جریان استکبار برگزیده اند.
 
 
به گزارش جوان آنلاین در حالی که بسیاری از سایت های حامی فتنه در خارج از کشور راهکار جدیدی را برای پوشاندن وابستگی های خود به جریان استکبار برگزیده اند اخیرا برخی از سایتها و گروههای طرفدار فتنه سبز که با هزینه سازمانها و کشورهای غربی و مخالف نظام جمهوری اسلامی راه اندازی شده اند ، جهت سرپوش گذاشتن بر وابستگی خود به دشمنان و همچنین مظلوم نمایی و مطرح کردن بیشتر خود اقدام به نصب بنرهای تبلیغاتی و کمک خواهی در برخی از شهرهای کشورهای اروپایی نموده اند . معلوم نیست این سایتها هزینه سنگین اینگونه تبلیغات گدایی را از کدام منبع تامین نموده اند؟
 


 
طنز کیهان درباره کروبی
ساعت ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢٢  کلمات کلیدی: سیاسی ، طنز

روزنامه کیهان در شماره امروز سه‌شنبه 22 تیر خود در ستون گفت‌وشنود نوشت؛
گفت: کروبی در ملاقات با خانواده های برخی از بازداشت شدگان فتنه 88 بدجوری به تته پته افتاده است.
گفتم: چطور مگر؟!
گفت: چند تن از اعضای خانواده بازداشت شدگان از کروبی پرسیده اند، اینهمه سر و صدا چه نتیجه ای داشت؟ و چرا دیگر هیچ اثری از جنبش سبز(!!) دیده نمی شود؟! چرا فرزندان ما را فریب دادید و خودتان در خانه های لوکس و اشرافی زندگی می کنید و...
گفتم: خب! کروبی چه پاسخی داده است؟
گفت: کروبی گفته که جنبش سبز نمرده بلکه ما با هوشمندی آن را از کف خیابان ها به سایت ها و فضای سایبری منتقل کرده ایم!
گفتم: حضور در سایت ها که نشانه زنده بودن نیست! در سایت ها به آسانی می توان ادعاهای خلاف مطرح کرد و لاف گزاف زد.
گفت: اتفاقا یکی از حاضران هم با پوزخند به این ادعای کروبی پاسخ داده است.
گفتم: پسری از پدرش پرسید؛ دزد چگونه وارد خانه می شود؟ پدرش گفت؛ نیمه شب بی سر و صدا وارد می شود. نصفه های شب، پسرک با عجله پدرش را صدا کرد و گفت، چه خوابیده ای؟! که دزد آمده! پدر پرسید از کجا فهمیدی؟ و پسرک گفت؛ آخه هرچی گوش کردم دیدم هیچ صدایی نمی‌آید!
انتهای پیام/

 


 
آه
ساعت ٦:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱٧  کلمات کلیدی: سیاسی ، ولایت فقیه

بسم الله الرحمن الرحیم

خ- مینی در خمینی و خامنه ای مشترک است . یعنی هر وقت مینویسم خامنه ای ، در در دل خود خمینی هم دارد.
اما خامنه ای یک الف و هاء بیشتر دارد که روی هم می شود " آه " !
این آه ، والله نشان میدهد خامنه ای از خمینی مظلوم تر است!


 
2012
ساعت ٢:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱٦  کلمات کلیدی: سیاسی ، عکس


 
چند تا عکس سیاسی زیبا
ساعت ٢:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱٦  کلمات کلیدی: سیاسی ، عکس
http://i.imagehost.org/0142/rigi.jpg
http://aks98.com/images/fp1fg8wnu1nxs88cfo6p.jpg

http://aks98.com/images/2qhd5g4ppq4tziufng7w.jpg 
پسر نوح با بدان بنشست ... خاندان نبوتش گم شد
ساعت ٢:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱٦  کلمات کلیدی: سیاسی ، مذهبی


مراسم بیست و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

پسر نوح با بدان بنشست ... خاندان نبوتش گم شد

نواده ی روح الله ... سید حسن نصر الله

وصیت حاج احمد ... پیروی از ولایت

سید حسن ... به کجا چنین شتابان!

 

آینه چون نقش تو بنمود راست

خود شکن آیینه شکستن خطاست

باقالی پلوبامحسن ......سبزی پلوبااکبر

http://www.esteghamat.ir/pic/fu49xl.jpg


 
پاسخ یزد گرد سوم ساسانی به ع م ر بن الخطاب
ساعت ٤:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱۳  کلمات کلیدی: مذهبی

یزد گرد سوم ساسانی به عمر: مردک، تو به من پیشنهاد می کنی که خداوند یکتا را بپرستم در حالیکه هزاران سال است ایرانیان خداوند یکتارا می پرستند

 

Yazdgerdاز شاه شاهان، شاه پارس، شاه سرزمینهای پرشمار، شاه آریایی ها و غیر آریایی ها، شاه پارسیان و نژادهای دیگر از جمله عربها، شاه فرمانروایی پارس، یزدگرد سوم ساسانی به عمربن الخطاب خلیفه تازیان ( لقبی که پارسیان به عربها می دهند به معنی سگ شکاری )

به نام اهورا مزدا آفریننده زندگی و خرد

تو در نامه ات نوشته ای می خواهی ما را به راه راست هدایت کنی، به راه خدای راستینت، الله اکبر، بدون اینکه هیچگونه آگاهی داشته باشی که ما که هستیم و چه را می پرستیم.

این بسیار شگفت انگیز است که تو لقب فرمانروای عربها را برای خودت غصب کرده ای آگاهی و دانش تو نسبت به امور دنیا به همان اندازه عربهای پست و مزخرف گو و سرگردان در بیابانهای عربستان و انسانهای عقب مانده بیابان گرد است.

مردک، تو به من پیشنهاد می کنی که خداوند یکتا را بپرستم در حالیکه نمی دانی هزاران سال است که ایرانیان خداوند یکتا را می پرستند و روزی پنج بار به درگاه او نماز می خوانند. هزاران سال است که در ایران، سرزمین فرهنگ و هنر این رویه زندگی روزمره ماست.

زمانیکه ما داشتیم مهربانی و کردار نیک را در جهان می پروراندیم و پرچم پندار نیک، گفتار نیک، کردار نیک را در دستهایمان به اهتزاز درمی آوردیم تو و پدران تو داشتند سوسمار میخوردند و دخترانتان را زنده بگور می کردید.

شما تازیان که دم از الله می زنید برای آفریده های خدا هیچ ارزشی قائل نیستید ، شما فرزندان خدا را گردن می زنید، اسرای جنگی را می کشید، به زنها تجاوز می کنید، دختران خود را زنده به گور می کنید، به کاروانها شبیخون می زنید، دسته دسته مردم را می کشید، زنان مردم را میدزدید و اموال آنها را سرقت می کنید. قلب شما از سنگ ساخته شده است. ما تمام این اعمال شیطانی را که شما انجام می دهید محکوم می کنیم. حال با اینهمه اعمال قبیح که انجام می دهید چگونه می خواهید به ما درس خداشناسی بدهید؟

تو بمن می گویی از پرستش آتش دست بردارم، ما ایرانیان عشق به خالق و قدرت خلقت او را در نور خورشید و گرمی آتش می بینیم. نور و گرمای خورشید و آتش ما را قادر می سازد که نور حقیقت را ببینیم و قلبهایمان برای نزدیکی به خالق و به همنوع گرم شود. این بما کمک می کند تا با همدیگر مهربانتر باشیم و این نور اهورایی را در اعماق قلبمان روشن می سازد.

خدای ما اهورا مزداست و این بسیار شگفت انگیز است که شما تازه او را کشف کرده اید و نام الله را بر روی آن گذارده اید. اما ما و شما در یک سطح و مرتبه نیستیم، ما به همنوع کمک می کنیم ، ما عشق را در میان آدمیان قسمت می کنیم، ما پندار نیک را در بین انسانها ترویج می کنیم، ما هزاران سال است که فرهنگ پیش رفته خود را با احترام به فرهنگ های دیگر بر روی زمین می گسترانیم ، در حالیکه شما به نام الله به سرزمینهای دیگر حمله می کنید، مردم را دسته دسته قتل عام می کنید، قحطی به ارمغان می آورید و ترس و تهی دستی به راه می اندازید، شما اعمال شیطانی را به نام الله انجام می دهید. چه کسی مسئول اینهمه فاجعه است؟

آیا الله به شما دستور داده قتل کنید، غارت کنید و ویران کنید؟

یا اینکه پیروان الله به نام او این کارها را انجام می دهند؟ و یا هردو؟

شما می خواهید عشق به خدا را با نظامی گری و قدرت شمشیر هایتان به مردم یاد بدهید. شما بیابان گردهای وحشی می خواهید به ملت متمدنی مثل ما درس خداشناسی بدهید. ما هزاران سال فرهنگ و تمدن در پشت سر خود داریم، تو بجز نظامی گری، وحشی گری، قتل و جنایت چه چیزی را به ارتش عربها یاد داده ای؟ چه دانش و علمی را به مسلمانان یاد داده ای که حالا اصرار داری به غیر مسلمانان نیز یاد بدهی؟ چه دانش و فرهنگی را از الله ات آموخته ای که اکنون می خواهی به زور به دیگران هم بیاموزی؟

افسوس و ای افسوس … که ارتش پارسیان ما از ارتش شما شکست خورد و حالا مردم ما مجبورند همان خدای خودشان را این بار با نام الله پرستش کنند و همان پنج بار نماز را بخوانند ولی اینکار با زور شمشیر باید عربی نماز بخوانند چون گویا الله شما فقط عربی می فهمد.

من پیشنهاد می کنم که تو و همدستانت به همان بیابانهایی که سابقا عادت داشتید در آن زندگی کنید برگردید. آنها را برگردان به همان جایی که عادت داشتید جلوی آفتاب از گرما بسوزند، به همان زندگی قبیله ای ، به همان سوسمار خوردن ها و شیر شتر نوشیدنها.

من تو را نهی نمی کنم از اینکه این دسته های دزد را ( ارتش تازیان) در سرزمین آباد ما رها کنی ، در شهر های متمدن ما و در میان ملت پاکیزه ما.

این چهار پایان سنگدل را آزاد مگذار تا مردم ما را قتل عام کنند، زنان و فرزندان ما را بربایند، به زنهای ما تجاوز کنند و دخترانمان را به کنیزی به مکه بفرستند. نگذار این جنایات را به نام الله انجام دهند، به این کارهای جنایتکارانه پایان بده.

آریایها بخشنده، خونگرم و مهمان نوازند، انسانهای پاک به هر کجا که بروند تخم دوستی، عشق ، آگاهی و حقیقت را خواهند کاشت بنابراین آنها تو و مردم تو را بخاطر این کارهای جنایتکارانه مجازات نخواهند کرد.

من از تو می خواهم که با الله اکبرت در همان بیابانهای عربستان بمانی و به شهرهای آباد و متمدن ما نزدیک نشوی ، بخاطر عقاید ترسناکت و بخاطر خوی وحشی گریت.


 
عکس/پیام مردم به سید حسن
ساعت ٤:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱۳  کلمات کلیدی: سیاسی ، طنز


 
اعلامیه برکناری جاسبی
ساعت ۳:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱۳  کلمات کلیدی: سیاسی ، طنز


 
کارت عروسی در سال 62
ساعت ۳:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱۳  کلمات کلیدی: طنز

http://files.tabnak.com/pics/201005/201005011343072436.jpg


 
نامه هاشمی در سال59 به امام
ساعت ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱۱  کلمات کلیدی: سیاسی ، ولایت فقیه ، امام خمینی

هاشمی در سال 59 خطاب به امام می نویسد:

 

قبل از انتخابات ریاست جمهوری، به شما عرض کردیم که بینش آقای بنی‌صدر مخالف بینش اسلام فقاهتی است که ما برای اجرای آن تلاش می‌کنیم و اکنون هم بر همان نظر هستیم  [یعنی:  مــن که به شما گفته بودم]  و شما فرمودید ریاست جمهوری مقام سیاسی است و کاری دستش نیست؛  [یعنی:  شما به حرف مــن نکردید]  امروز ملاحظه می‌فرمائید که چگونه در کار کابینه و ... می‌تواند کارشکنی کند و چگونه با استفاده از مقام، مجلس و دولت و نهادهای انقلابی را تضعیف می‌کنند.  [یعنی:  دیدید مــن راست می گفتم...!؟]

  

در واقع معنا و مفهوم این چند جمله هاشمی به قرار زیر است:

 

من که به شما گفته بودم.

شما به حرف من نکردید.

دیدید من راست می گفتم.

 

 

ان شاء الله خداوند متعال همه ما را به راه راست هدایت فرماید