راهیل

سلام سعی کردم مطالب جالب برای شماانتخاب کنم فقط نظر یادتون نره

تشییع پیکر بازیگر سالهای طولانی صدا و سیما
ساعت ٢:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٤  کلمات کلیدی: عکس
پیکر زنده یاد «مهین شهابی» با حضور جمع اندکی از هنرمندان از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) بدرقه شد.

به گزارش فارس پیکر زنده یاد «مهین شهابی» امروز در میان جمع اندک هنرمندان از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان تشییع شد.

بنابراین گزارش، در این مراسم «ایرج راد» مدیرعامل خانه تئاتر در سخنانی ضمن عرض تسلیت به خانواده مهین شهابی و جامعه هنرمندان در سخنانی گفت: جوانان امروز که در تلویزیون، فیلم‌ها و سریال‌هایی را با بازی مهین شهابی می‌بینند، این هنرمند را به جا نمی‌آورند. این مرحوم متولد سال 1315 بود که پس از 75 سال از میان ما رفت.

وی ادامه داد: هنرمندانی که در این مملکت خدمت می‌کنند، خالصانه فعالیت می‌کنند و از فوتشان هم در تاریخ و فرهنگ کشور ماندگار می‌شوند. مرحوم شهابی نیز کار خود را با دوبلاژ آغاز کرد و پس از آن به گروه آناهیتا پیوست. من افتخار همکاری با ایشان را در سه کار داشته‌ام. زنده‌یاد شهابی هنرمندی بود که خصوصیات اخلاقی منحصر به فردی داشت.

راد در ادامه اظهارداشت: او هنرمندی بود که با توجه به مشکلات فراوانی که داشت توانست سه فرزند خویش را به‌خوبی تربیت کند.

مدیرعامل خانه تئاتر در ادامه سخنان خود ضمن گلایه از عدم حضور هنرمندان در این مراسم تصریح کرد: مایه تأسف است که بسیاری از همکاران هنری کمتر در این جا حاضر هستند. امیدوارم که همه مشغول کار باشند، اما تهیه‌کنندگان وقتی می‌بینند چنین مراسم‌هایی در حال برگزاری است، شرایطی فراهم کنند تا هنرمندان بتوانند به مدت نیم‌ساعت هم که شده در چنین مراسم‌هایی حاضر شوند.

به گزارش فارس، در ادامه مراسم آرزو شهابی دختر زنده‌یاد شهابی نیز در سخنانی ضمن قدردانی از مردم، خانه تئاتر و صداوسیما گفت: برای من افتخار است که فرزند مادر و پدری هنرمند باشم و از همه عزیزانی که در این مدت یار ما بودند و نگذاشتند این بار بیش از این سنگین شود سپاسگزارم.

وی ادامه داد: از خانه تئاتر و آقای ایرج راد، آقای ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما و کلیه معاونانش تشکر می‌کنم که لحظه به لحظه در کنار ما بودند.