راهیل

سلام سعی کردم مطالب جالب برای شماانتخاب کنم فقط نظر یادتون نره

پیش‌بینی امام از براندازان: گمان ندارم که موفق به توبه شوید
ساعت ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/۱٦  کلمات کلیدی: سیاسی ، امام خمینی ، ولایت فقیه

 

وصیت‌نامه عبادی سیاسی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نه تنها سرمشق، بلکه دستور کار ملت ایران را در مقابل آنها قرار داده است، گرچه که باید تاکید کنم، که راست گفتند که خمینی را باید از نو شناخت اما وصیت‌نامه امام، در هر زمان که مطالعه شود، بروزتر شده و کهنه نخواهد شد.

 

اگر در وصیت نامه که بخشی از آن بیشتر به رنج‌نامه شبیه‌تر است، توصیه‌های امام را به ملت مورد بازخوانی قرار دهیم، به این نتیجه که ایشان تجربه خویش را از برخورد خواص با انقلاب و ولی‌فقیه در اختیار ملت قرار دادند، می‌رسیم چرا که در بخشی از این وصیت نامه خطاب به روحانیونی که اندیشه مخالفت با ولی‌فقیه و نظام اسلامی را در سر می‌پرورانند، آمده است: شما با پول‌های گزافی که از سرمایه‌داران بی‌خبر از خدا دریافت و برای این مقصد خرج می‌کنید، آن است که شماها طرفی از این غلط کاری‌ها تاکنون نبسته و بعد از این هم گمان ندارم ببندید.

 

بهتر آن است که اگر برای دنیا به این عمل دست زده‌اید و خداوند نخواهد گذاشت که شما به مقصد شوم خود برسید. تا درِ توبه باز است از پیشگاه خداوند عذر بخواهید و با ملت مستمند مظلوم هم‌صدا شوید و از جمهوری اسلامی که با فداکاریهای ملت به دست آمده حمایت کنید، که خیر دنیا و آخرت در آن است. گرچه گمان ندارم که موفق به توبه شوید.

 

البته امام همچون مقام معظم رهبری صف معترضان را با مخالفان جدا می‌کند و در بخش از این وصیت‌نامه می‌نویسد: اما به آن دسته که از روی بعض اشتباهات یا بعضی خطاها، چه عمدی و چه غیر عمدی، که از اشخاص مختلف یا گروهها صادر شده و مخالف با احکام اسلام بوده است با اصل جمهوری اسلامی و حکومت آن مخالفت شدید می‌کنند و برای خدا در براندازی آن فعالیت می‌نمایند و با تصور خودشان این جمهوری از رژیم سلطنتی بدتر یا مثل آن است، با نیت صادق در خلوات تفکر کنند و از روی انصاف مقایسه نمایند.

 

امام روح‌الله همچنین در خصوص سلطنت‌طلب سرمایه‌دار(بخوانید مرفه بی‌درد) که ادعای مبارزه با آمریکا و نظام سلطه را دارند که البته به قول امام " آب در هاوند می‌کوبند " و برای قدرت و ثروت مبارزه که هیچ، جنگ به راه می‌اندازند، از دید بنیانگذار کبیر انقلاب دور نمانده‌است و ایشان در آخرین روزهای عمر مبارک در این خصوص در وصیت‌نامه خود آورده است: از طرفی اشخاص غرضمند سلطنت‌طلب سرمایه‌دار هنگفت که با رباخواری و سودجویی و با اخراج ارز و گرانفروشی به حد سرسام‌آور و قاچاق و احتکار، مستمندان و محرومان جامعه را تا حد هلاکت در فشار قرار داده و جامعه را به فساد می‌کشند، نزد شما آقایان به شکایت و فریبکاری آمده و گاهی هم برای باور آوردن و خود را مسلمان خالص نشان دادن به عنوان "سهم " مبلغی می‌دهند و اشک تمساح می‌ریزند و شما را عصبانی کرده به مخالفت برمی‌انگیزانند، که بسیاری از آنان با استفاده‌های نامشروع، خون مردم را می‌مکند و اقتصاد کشور را به شکست می کشند.

 

حال که این پیش بینی امام از آینده انقلاب و مخالفت‌های که امام از آن سخن گفته بود، مشخص است، تکلیف ما بسی روشن تر است، اگر با وصیت نامه امام باشیم